46 Yok Olan Neden Yayınlanmadı – Bittimi? Final mi Yaptı

  Dizi-Film    26 Haziran 2016
Yorum Yok

46 Yok Olan neden yayınlanmadı? Bitti mi ve final mi yaptı sorularının yanıtını Dumanalti.com’da bulabilirsiniz.

 

Star TV ekranlarında yayınlanan 46 Yok Olan’ın yeni bölümü bu hafta yayınlanmadı. Yeni bölümün yayınlanmaması izleyicilerin aklına 46 Yok Olan neden yayınlanmadı sualini getirdi. Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Yasemin Allen, Melis Birkan, Hatırlı Soysal, Metin Belgin, Berkan Şal ve Suna Yıldızoğlu’nun bulunduğu dizinin yayınlanmaması herkesi şaşırttı. Nunova Film’in yapımını üstlendiği 46 Yok Olan bitti mi? Dizinin başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu “Kanal ile görüşürken 60 dakika olarak devam edecek ve en az 13 bölüm yayınlanacak bir paket üzerinde konuştuk. Türkiye halkı izlese de, izlemese de biz bu diziyi en az 13 bölüm yapacağız.” şeklinde izahta bulundu. Böylelikle 46 Yok Olan final mi yaptı suali yanıt buldu. Dizinin devam edip etmeyeceği ise 13. bölüme kadar reytinglerle belli olacak. Star TV’nin yaptığı izaha göre dizinin yayın günü değişti. 46 Yok Olan artık her cuma 23.45’te Star TV ekranlarında seyirci karşısına çıkmaya devam edecek. Ayrıntıları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

46 YOK OLAN BİTİYOR MU

Star TV ekranlarının sevilen dizisi 46 Yok Olan geçen haftaki bölümüyle izleyiciyi ekran başına kitledi. Dizin son bölümü 1,01 reyting ve 3,48 yüzdeyle 24 Nisan Pazar gününün en çok 48. oldu. İzleyicilerin merak ettiği sual 46 Yok Olan bitiyor mu oldu. Dizinin 1 Mayıs Pazar günü Star TV yayın akışında özetinin yayınlanacak olması izleyicileri şaşırttı. 46 Yok Olan final mi yaptı sualine izah geldi. Erdal Beşikçioğlu dizinin hazirana kadar süreceğini söyledi. 13’üncü bölümden sonra devam edip etmeyeceğine de reyting neticelerine bakılarak karar verileceğini belirtti. Dizinin yeni yayın günü cuma günü oldu. 46 Yok Olan her cuma saat 23.45’te Star TV ekranlarında olacak.

46 YOK OLAN SON BÖLÜMDE NELER OLDU

Son bölümde Murat’ın yaşadığı her şeyi düşünüp teker teker onlarla yüzleşmesi dizinin etkileyici sahnelerindendi. Murat en nihayetinde üzerinde uğraştığı ilacı kendinde tecrübeye karar verdi. Geçmişiyle yüzleşen Murat’ın kafası daha da karışmaya başladı. İlacı tecrübe eden Murat olayları iyice izlemeye başladı. Aynı zamanda sık sık geçmişiyle yüzleşmek zorunda kaldı. Murat’ın karşısına çıkan sürpriz bir isimle yeni bir anlaşma yaparak yaşadıkları daha değişik boyut aldı.  Kendisiyle ve yaşadıklarıyla yüzleşen Murat ilacı kendi üzerinde tecrübeye karar verdi. İlacı tecrübe ettikten sonra geçen süreci ve yaşadıklarını düşünmemeye çalışan Murat bu sefer çok farklı bir olayla karşı karşıya geldi. Önüne çıkan bir kişiyle yaptığı saklı anlaşmadan sonra Murat için her şey yine başladı. Ceyda babasının ölümü atlamaya çalışırken yaşadığı şeyler onun bambaşka bir kadın olmasını sağladı. Yaşadıklarından biraz da olsa uzaklaşan Selin ise Murat’la yemek yemeye karar verdi. İkili güzel bir akşam yemeğine çıktı. Güzel geçen bir gecenin hemen peşinden Selin hiç ummadığı bir sürprizle ne yapacağını şaşırdı.

46 YOK OLAN KONUSU

Nunova Film’in yapımcılığını üstlendiği dizide bir profesörün kardeşini kurtarma hikayesi anlatıldı. İzleyicilerin alakasını çeken dizi ekranlara bomba gibi bir giriş yaptı. 46 diğer dizilerden farklı olarak 60 dakika olarak yayınlanıyor. Dizinin başrolünde Behzat Ç. karakteriyle büyük yükseliş yakalamış Erdal Beşikçioğlu’na Muhteşem Asır gibi dizilerde ehemmiyetli karakterler canlandırmış Yasemin Kay Allen eşlik ediyor. Amerikan yapımı Breaking Bad’den esinlenerek uyarlanan 46 Yok Olan konusuyla şimdiden alaka çekmeye başladı. Kız kardeşi Ezo’yu kurtarmak için kobay olan Profesör Murat öğrendiği bilgilerle bir hayli insanın mukadderatını değiştirmeye başladı. Kardeşini kurtarma mücadelesinde olan Murat kimsenin düşünemediği bir noktaya gelerek herkesi şaşırttı. Merakla beklenen dizinin senaryosunu Ercan Mehmet Erdem kaleme alıyor. Yönetmenliğini ise tanınmış yönetmen Serdar Akar yapıyor.

46 YOK OLAN 5. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

46 YOK OLAN OYUNCULARI

Dizinin kadrosunda tanınmış kişi bir hayli oyuncu bulunuyor. Bunların başında Erdal Beşikçioğlu geliyor. Beşikçioğlu dizide kardeşini yakalandığı hastalıktan kurtarmaya çalışan profesör Murat’ı canlandırıyor. Dizinin kadrosunda Yasemin Kay Allen(Selin), Melis Birkan(Ceyla), Hatırlı Soysal(Doğan), Berkan Şal(Salim), Ayça Eren(Ezo) ve Mert Bilgin(Ferit) bulunuyor.

 

Kaynak: Ajanshaber
  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Lütfen Disqus eklentisini kurun.