İphone Severlere Müjde ! İphone 7 Seri İmalatta

  Teknoloji    24 Haziran 2016
Yorum Yok

646823803348400279

Apple’ın kapalı kapılar ardında geliştirmekte olduğu iPhone 7 amiral gemi modeli ile ilgili ehemmiyetli bir iddia ortaya atıldı. Teferruatlar yazımızda…

Uzun bir müddettir ile ilgili ortaya çıkan iddialar ile beraber gündeme gelmekte olan iPhone 7, bu sefer çok daha büyük bir bilgi ile beraber haber konusu olmuş bulunmakta. Apple’ın elinde bulundurduğu en büyük kozlardan biri olarak görülen telefon ailesi, iddialara göre en yeni halkası ile beraber seri imalata geçmiş bulunmakta. Konuyla alakalı firmaya yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre yeni amiral gemi modelinin en tarzda özelliklere sahip olacağına karar veren teknoloji devi Apple, hem de son mertebeye erişmiş ve aletin şimdiden imalat mertebesine geçmesine karar vermiş vaziyette.

Belirtilenlere göre Apple ile çalışmakta olan ve yeni anlaşmalar çerçevesinde devreye giren üreticiler, şimdiden üretime başlamış vaziyette. Bilhassa iPhone 7 ilanı sonrasında çok geçmeden satışlara başlamak isteyen Apple, stok meselesi yaşamamak ve dağıtım mertebesini kolay bir şekilde atlatabilmek hesabına bu kararı vermiş bulunmakta. Bu sayede bir hayli bölgede stok meselesi yaşanmayacak.

Listede Yeni Bir Sürüm Daha Var

Sızan bilgilerde yeni bir modelin de isimi geçmekte. Buna göre iPhone 7 Plus Premium ile karşımıza çıkmaya hazırlanan Apple, bu sayede çok daha değişik bir üst düzey alete imzalayarak hayranlarını şaşırtmayı tasarılıyor olabilir. Daha yeni sürüm hakkında ayrıntılı bilgi bulunmuyor.

 

 

 
  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Lütfen Disqus eklentisini kurun.